Jdi na obsah Jdi na menu
 


Učebňa čiernej mágie

Tento predmet vyučuje Narcissa Malfoyová.Tento predmet je veľmi temný ale užitočný.Naučíte sa ako využívať čiernu mágiu v prípade núdze.Alebo v nebezpečných situáciách.
Obrazek
Obrazek
Toto je Narcissa Malfoy profesorka čiernej mágie
TOTO JE UČIVO Z PRVEJ HODINY
Čierna mágia využíva údajné nadprirodzené schopnosti alebo sily. Je to mágia zasvätená zlu, je použitá na vytváranie zla, na želanie zlého osudu nejakej osobe. Čierna mágia sa praktizuje asi takýmto spôsobom: ľudia idú za človekom - čarodejníkom a žiadajú ho, aby vyslovil nad nejakým človekom príslušnú zariekaciu formulu a želajú mu niečo zlé - kliatbu. Kliatbu možno uskutočniť slovami a myšlienkami. Keď človek prosí o kliatbu, táto prosba - modlitba nesmeruje k Bohu, ale k diablovi. Kliatba je opakom požehnania. Ako sa prejaví čierna mágia na cieľovej osobe ? Osoba môže mať takzvané nočné mory, môže mať vážne zdravotné problémy, môžu sa u nej prejaviť vážne psychické problémy, ktoré ju môžu priviesť až k psychiatrovi. Rovnako môžu byť prekliate aj niektoré miesta – napríklad niekto vám závidí novopostavený rodinný dom a vy môžete mať z neho „peklo“ a dôsledok na obyvateľov domu je podobný ako pri kliatbe osoby. Naozaj to znie neuveriteľne, aby v dvadsiatom prvom storočí niekto písal alebo hovoril o čiernej mágii, čarodejníctve, kliatbe

Vstup do učebny
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář